Najpierw monarchini wyprawiła przyjęcie w ogrodach Pałacu Buckingham, gdzie w towarzystwie swojego małżonka, księcia Filipa, zabawiała setki gości. Królowa, która skończyła już 91 lat, wciąż chętnie spotyka się ze sowimi poddanymi. Seniorka rodu Windsorów wybrała dla siebie na tę okazję elegancką, błękitną garsonkę, charakterystyczną broszkę oraz drogą biżuterię.

W trakcie przyjęcia królowa poruszyła aktualne tematy, w tym m.in. temat zamachu w Manchesterze. Wyraziła nadzieję, że rodziny zmarłych oraz ranni otrzymają potrzebną pomoc, również dzięki fundacji Head Together, wspieranej przez jej wnuków, książąt Williama i Harry’ego.

ZOBACZ: JOLANTA KWŚNIEWSKA eleganckie stylizacje byłej pierwszej damy [ZDJĘCIA]

Następnego dnia monarchini była gościem wyścigów konnych w Epsom, których od lat jest wielką miłośniczką. Tym razem Królowa Elżbieta zaprezentowała się w kwiecistej sukience, na którą narzuciła żółty płaszcz. W  stylizacji monarchini nie zabrakło też tak uwielbianych przez nią kwiatów.

Królowa śledziła wyścigi z balkonu. Monarchini mocno dopingowała swojego faworyta i jak się okazało, jej doping mu pomógł, bo koń wygrał wyścig, a jego jeździec zgarnął nagrodę w wysokości 1,6 miliona funtów. To się nazywa królewski fart!

CZYTAJ TEŻ: IGA LIS poprowadziła spotkanie z Lechem Wałęsą. Idzie w ślady rodziców?

Zobaczcie w naszej GALERII, w jakiej formie jest ostatnio Królowa Elżbieta II ;-)