Meghan Markle i królowa Elżbieta świetnie się dogadują. Na wszystkich zdjęciach, na których widzimy je razem, królowa Elżbieta II wprost nie może przestać się uśmiechać. Ciężko natomiast znaleźć jej roześmiane zdjęcia u boku Kate Middleton. Czy to znaczy, że królowa woli spędzać czas z żoną Harry'ego, niż z żoną Williama? Wiele na to wskazuje. Jak donoszą osoby bliskie brytyjskiej rodzinie królewskiej, Meghan Markle szybko stała się ulubienicą Elżbiety. Panie lubią spędzać czas w swoim towarzystwie, a królowa przymyka nawet oko na drobne wpadki i naginanie królewskiego protokołu przez księżną Sussex. Podobno zupełnie inaczej wygląda jej relacja z księżną Kate, przy której staje się strasznie "sztywna"...

Meghan Markle jest ulubienicą królowej Elżbiety?

Meghan Markle jakiś czas temu wybrała się na wspólny wyjazd z królową Elżbietą. Na zdjęciach widać, że panie naprawdę dobrze się bawiły. Jak twierdzi źródło magazynu Life & Style, Meghan i Elżbieta mają wiele wspólnych tematów, a królowa ostatnio zaprosiła nawet księżną Sussex na popołudniową herbatkę:

"Królowa uwielbia ciepłą osobowość Meghan, inteligencję i poczucie humoru. Meghan była w Pałacu Buckingham na popołudniowej herbacie z królową Elżbietą. Rozmawiają o różnych rzeczach - od pracy charytatywnej Meghan, po opowieści o jej karierze aktorskiej i naukę królewskiego życia."

Przypomnijmy również, że Meghan Markle jeszcze zanim została żoną księcia Harry'ego, mogła spędzić Boże Narodzenie razem z brytyjską rodziną królewską. Kiedy Kate Middleton była narzeczoną księcia Williama, nie pozwolono jej na to. 

"Chociaż Kate jest w rodzinie królewskiej dłużej, nie jest tak blisko z królową, jak Meghan" - donosi Life&Style.