Sylwia Peretti dołączyła do obsady "Królowych życia" w 9. sezonie i od razu zaskarbiła sobie serca widzów. Niestety, niezbyt długa przygoda 40-latki z programem dobiegła właśnie końca. Celebrytka o tym fakcie poinformowała w czwartek za pośrednictwem Instagrama. 

Coś się kończy, coś się zaczyna... Kochani, postanowiłam zrezygnować z dalszego udziału w "Królowych Życia". Była to kapitalna przygoda, ale pora na nowe - wyznała. 

Peretti nie zdradziła, jakie konkretnie ma plany zawodowe na przyszłość. W dalszej części swojego wpisu podziękowała za możliwość wzięcia udziału w programie i przyznała, że był to dla niej wspaniały czas. 

Dziękuję stacji TTV, producentowi Piotrowi Wasińskiemu oraz ekipie - za ten fajny czas, który będę zawsze miło wspominać. Uczestnikom programu życzę wszystkiego co najlepsze oraz jak największej oglądalności - czytamy. 

"Królowe życia" żegnają się z kolejną gwiazdą

A jak zareagowali na to fani show? Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Znacząca część internautów nie kryła swojego rozczarowania, że już więcej nie zobaczą "Królowej życia" na ekranie. 

Bez Pani nie będzie tak samo...

Teraz to już nie będzie to samo. Uwielbiam Cię

Mam nadzieję że niebawem zobaczymy Cię w innych produkcjach - piszą użytkownicy popularnego serwisu. 

Przypomnijmy, że udział Peretti w hitowej produkcji TTV to nie był jej debiut w telewizji. Po raz pierwszy Sylwię można było bowiem oglądać w telewizji już w 2011 roku w roli uczestniczki "Kuchennych rewolucji". Mająca wówczas 29 lat bizneswoman zgłosiła się do programu, ponieważ miała poważny problem z zarządzaniem swoim lokalem.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Peretti z "Królowych życia" to była uczestniczka "Kuchennych rewolucji". Mocno się zmieniła?