Przysięga małżeńska uważana jest za jedną z najważniejszych obietnic, jaką mogą złożyć sobie zakochani. Są jednak takie pary, które nie miały zbyt wiele szczęścia w miłości. Zdarzało się, że gwiazdy zdecydowały się zakończyć swoje związki małżeńskie zaledwie po kilku godzinach! Zobaczcie, które pary znalazły się w galerii najbardziej absurdalnie krótkich
związków małżeńskich. 

ZOBACZ: AMBER HEARD, JENNIFER GARNER, ANJA RUBIK najgłośniejsze rozwody ostatnich miesięcy [ZDJĘCIA]

W ich przypadku wszystko wydarzyło się w noc sylwestrową tradycyjnie w .. Las Vegas. Britney Spears po kilku drinkach zdecydowała się wyjść za przyjaciela z dzieciństwa, Jasona Alexandre'a. Niestety ich związek zakończył się zaledwie po trzech dniach! Britney Spears przyznała, że był to jedynie żart, w którym posunęli się za daleko.

Tytuł mistrzyni rozwodów w Hoollywood przez jakiś czas należał jednak do Jennifer Lopez, która była mężatką trzykrotnie. Jej najkrótszy związek to ten z Chrisem Jude, który trwał jedynie cztery miesiące. Z Ojani Noa również Lopez wytrwała nieco dłużej, bo jedenaście miesięcy.

Z kolei Drew Barrymore z satyrykiem Tomem Greenem wytrwała jedynie pięć miesięcy. Para rozstała  się podobno w wyniku różnic, które były nie do pogodzenia. Jedno z najkrótszych małżeństw w historii Hollywood należy również do Sinead O'Connor, która wzięła ślub z Barrym Herridgem. Ich małżeństwo trwało jedynie ... 16 dni! 

Na polskim rynku nie ma aż tak ekstremalnie krótkich związków małżeńskich, ale na przykład Mateusz Damięcki z Patrycją Krogulska byli małżeństwem zaledwie osiem miesięcy. Anna Przybylska z mężem Dominikiem Zygrą wytrzymała tylko rok. Podobnie jak Agata Młynarska i Jerzy Porębski, którzy także rozwiedli się po 12 miesiącach od ślubu. 

Jak widać czasami dobrze zastanowić się nad taką decyzją, bo czy warto brać ślub od razu z zamiarem szybkiego rozwodu? Dla niektórych tak, bo ślub to tylko czysty PR, tak jak w przypadku Kim Kardashian, która wzięła ślub z Krisem Humphriesem i po 72 dniach się z nim rozwiodła. Jak widać w show-biznesie wciąż pozostała, więc chyba było warto...