25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 15 stycznia 2017. Tym razem wolontariusze w całej Polsce będą zbierać pieniądze na dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych i opiekę nad seniorami. W akcji WOŚP 2017 weźmie udział plejada gwiazd. Wiele postaci z polskiego show-biznesu włączyło się w aukcję, wystawiając na licytację WOŚP cenne dla nich rzeczy.

WOŚP 2017 już w niedzielę, 15 stycznia. Wiele polskich gwiazd włączyło się w akcję wystawiając na licytację rzeczy od serca. W ubiegłym roku jedną z najczęściej licytowanych akcji był wyjazd na pokaz kolekcji Anthony’ego Vaccarello z Anją Rubik, który odbył się w Paryżu. Zaproszenie zostało wylicytowane za ponad 53 tysiące złotych! Co w tym roku gwiazdy wystawiły na aukcje?

PRZECZYTAJ: ANJA RUBIK Jej prezent dla WOŚP wylicytowano za ponad 50 tysięcy złotych!

Dzień z Magdaleną Różczką, rola modelki na pokazie Tomasza Olejniczaka, a może zaproszenie na spektakl i spotkanie z Basią Kurdej-Szatan? Wiele gwiazd włączyło się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród znanych postaci, którzy wystawili cenne im przedmioty jest Julia Kuczyńska „Maffashion”.

Maffashion wystawiła na aukcję kobaltową suknię z kolekcji Paprocki&Brzozowski. W tej wyjątkowej kreacji Julia zaprezentowała się podczas Róż Gali 2016. Tego wieczoru blogerka wyglądała naprawdę zjawiskowo. Oprócz sukni zwycięzca będzie miał także okazję osobiście poznać Maff.

Do akcji włączył się także Paweł Małaszyński. Na WOŚP 2017 aktor przekazał podwójne zaproszenie do Teatru Kwadrat na najnowszą sztukę „Kłamstewka” w reżyserii Pawła Wawrzeckiego. Oprócz tego ten, kto wylicytuje zaproszenie od aktora, będzie miał okazję poznać wszystkich występujących w sztuce, w tym m.in. Ewę Kasprzyk czy Martę Żmudę Trzebiatowską.

Do akcji Rzeczy od serca dołączyli także: Jerzy Stuhr, Osi Ugonoh, Rafał Królikowski, Filip Chajzer czy Barbara Kurdej-Szatan.