Krystyna Czubówna swoją karierę rozpoczynały od pracy w radiu. Od początku lat dziewięćdziesiątych, tj. od 1991 r. była natomiast czołową prezenterką Panoramy w TVP2. Zawdzięcza temu aż cztery Telekamery w kategorii Informacje w latach 1998-2001. 

Następnie związała się z TP S.A., co wywołało w branży wiele kontrowersji, ze względu na wykorzystanie jej wizerunku w spotach reklamowych. Zgodnie z przepisami możliwe było to dopiero po trzech miesiącach od rozstania z publicznym nadawcą, czyli 3 września 2002 r. Z TP S.A. współpracowała do końca czerwca 2006 r.

Jednak to, z czego jest najbardziej znana, to jej głęboki, kojący głos. Jest zdecydowanie najbardziej rozpoznawalną lektorką w Polsce. Czyta przede wszystkim dla Baby TV, TVP, TVN Style i Planete. Współpracuje jednak i z Polskim Radiem, i z rozgłośnią RMF FM oraz z polskim kanałem Animal Planet. 

Z biegiem lat raczej się nie zmieniała. Od zawsze stawiała na niezobowiązujący, luźny styl. Ponad elegancję ceniła komfort. Przyznać jednak trzeba, że w przypadku oficjalnych przyjęć i wydarzeń branżowych, potrafiła zachwycać pięknymi stylizacjami.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak zmieniała się Krystyna Czubówna z biegiem lat: od czasu pracy w TVP do dziś.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gwiazdy na premierze książki Anny Popek. Jakie znane osoby zaprosiła dziennikarka?