Krystyna Janda lubi podejmować ryzykowne decyzje. Gdy w 2005 roku otwierała pierwszy w Polsce prywatny teatr, nikt nie przypuszczał, że odniesie sukces. Teraz aktorka postanowiła podbić kolejną branżę...

Krystyna Janda wkracza do świata urody. Kosmetyki "Janda" już pojawiły się w drogeriach. Kremy, maseczki i różne produkty dedykowane są kobietom dojrzałym. 

"Postawiłam warunki. Nie chciałam, żeby kosmetyki, na których pojawi się moje nazwisko, były drogie" - zachwala aktorka.

Linia 13 produktów pielęgnacyjnych została stworzona na bazie unikalnych składników. Podobno jeden z kremów, zrobiony został na specjalne zamówienie artystki. Gwiazda nazywa go "magicznym eliksirem". Artystka twierdzi także, że osobiście przetestowała wszystkie kosmetyki i jest przekonana o ich upiększających właściwościach.

Krystyna Janda udowodniła, że jest jedną z najlepszych polskich aktorek. Wcześniej swoich sił w branży kosmetycznej próbowali także Grażyna Szapołowska, Radosław Majdan, Kinga Rusin.  Dodajmy, że z marnym skutkiem. Czy Krystynie Jandzie uda się osiągnąć sukces w świecie urody? Posmarowalibyście się Jandą? 

 

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: KRYSTYNA JANDA Znowu jako Maria Callas! [FOTO]