Krzysztof Bosak jest już po ślubie. 37-letni polityk w sobotę 8 lutego ożenił się ze swoją dotychczasową partnerką, Kariną Walinowicz. Kandydat na urząd Prezydenta Polski z ramienia Konfederacji sam poinformował wszystkich o zmianie stanu cywilnego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Bosak pochwalił się też na swoim fan page'u dwoma zdjęciami z kościelnej ceremonii.

Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju - napisał na swoim publicznym profilu na Facebooku.

Kim jest żona Krzysztofa Bosaka, Karina?

Karina Walinowicz jest prawniczką. W 2012 roku ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę w zawodzie zaczynała dziesięć lat temu od dwumiesięcznego stażu w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Obecnie działa w organizacji młodych prawników o ultrakonserwatywnych poglądach, Ordo Iuris.

Moja żona pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia jest prawnikiem, pracuje jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. Prowadzi tam projekt Centrum Wolności Religijnej. Podobnie jak ja od wielu lat mieszka w Warszawie i angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Jej pasją sportową jest taniec towarzyski - tak sam Krzysztof Bosak przedstawił swoją żonę w facebookowym wpisie.

Więcej zdjęć żony Krzysztofa Bosaka, Kariny Walinowicz, znajdziecie w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest żona Szymona Hołowni? Urszula Brzezińska ma ekstremalny zawód!