Żona Krzysztofa Bosaka urodziła. Były kandydat na prezydenta Polski w niedzielę wieczorem podzielił się na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych informacją o narodzinach pierworodnego dziecka. Poseł na Sejm RP i jeden z liderów partii Konfederacja Wolność i Niepodległość ogłosił, że przywitał na świecie zdrowego syna. Z wpisu kontrowersyjnego polityka dowiadujemy się też, że chłopiec otrzymał podwójne imię.

- W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się! W domu z nami jest już Artur Maksymilian. Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie - napisał.

- Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami! - dodał.

Krzysztof Bosak został ojcem

Syn Krzysztofa i Kariny Bosaków przyszedł na świat niemal równo dziewięć miesięcy po utrzymanym w tajemnicy przed mediami ślubie pary. 

Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju - chwalił się w lutym tego roku.

O tym, że Krzysztof Bosak zostanie ojcem dowiedzieliśmy się na początku września. Polityk sam podzielił się tą nowiną w rozmowie z jednym z tabloidów.

Zobacz pierwsze zdjęcie Krzysztofa Bosaka z żoną i nowo narodzonym synem w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Kim jest żona Krzysztofa Bosaka? Sprawdź!