22-letni syn Krzysztofa Cugowskiego, Krzysztof Cugowski Junior studiuje aktorstwo na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester. Tam, już jako Christopher Cugowski wystąpił w hitowym serialu Netflixa "Bridgertonowie". Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się w pełnej charakteryzacji!

Krzysztof Cugowski Junior w serialu "Bridgertonowie"

Krzysztof Cugowski ma trzech synów, choć wielu może kojarzyć tylko dwóch z nich. Wojciech Cugowski i Piotr Cugowski tak, jak ojciec są muzykami, a ich zespół Bracia co jakiś czas powraca z nowym przebojem. Najmłodszy z synów lidera Budki Suflera, Krzysztof jest natomiast początkującym aktorem.

O tym, że najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego wybrał inną drogę, niż bracia dowiedzieliśmy się jakiś czas temu. Krzysztof Cugowski Junior o swoich planach opowiedział o tym w "Dzień dobry TVN", gdzie gościł wraz ze swoim ojcem.

Nie chciałem być tym następnym bratem, który poszedł w muzykę, bo to byłoby pójście na łatwiznę. Dlatego pomyślałem, że chcę zrobić coś innego. Bracia mi pokazywali, że się da i można dobić swego nawet pod presją – mówił wtedy.

Chris Cugowski, choć nie wybrał muzyki, to i tak wykonuje artystyczny zawód. Na jego instagramowym profilu możemy zobaczyć zdjęcia z planu serialu "Bridgertonowie", w którym gra epizod. I, mimo że jego rola jest niewielka, to występ w takim hicie można uznać za prawdziwy sukces!

Warto również wspomnieć, że Krzysztof Junior utrzymuje się sam. Wyjawił to jego ojciec w rozmowie z "Faktem".

Syn pracuje w bardzo eleganckim sklepie z garniturami, marynarkami, koszulami i dodatkami. Na całym świecie młodzi ludzie, którzy studiują, coś robią. Byłoby za pięknie, gdyby wszyscy mieli od razu wszystko. My się cieszymy z żoną, bo dzięki temu on ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca - przyznał szczerze Krzysztof Cugowski.

Zdjęcie ucharakteryzowanego na panicza Krzysztofa Cugowskiego Juniora znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Cugowski: Nie będę owijał w bawełnę – nie mam podejścia do dzieci [WYWIAD]