Krzysztof Globisz pojawił się na scenie po raz pierwszy od czasu choroby! W ubiegłym roku aktor przeszedł udar mózgu. Od nowa uczy się mówić. Zaledwie kilka dni temu po raz pierwszy wystąpił na scenie!

Globiszowi kibicuje wiele gwiazd. Wszyscy chcą, by aktor jak najszybciej wrócił do zdrowia, ale także do zawodu. Wśród nich wsparcia udzielił mu znany aktor, Marcin Dorociński, który na swoim Facebooku poinformował, że kilka dni temu aktor zagrał Klaudiusza w „Hamlecie", spektaklu, który znajduje się w repertuarze krakowskiego „Teatru Stu".

"Długotrwała owacja na stojąco przerwała niedzielny spektakl „Hamleta” w Teatrze STU, podczas którego pojawił się Krzysztof Globisz, by jako Klaudiusz wypowiedzieć z balkonu dwie kwestie. Mówił z trudem, ale i uśmiechem, czym wzmagał nasze, widzów, wzruszenie" – napisał Marcin Dorociński na Facebooku. 

Aktor powiedział zaledwie dwie kwestie, ale to nie miało żadnego znaczenia, gratulacji i owacjom na stojąco nie było końca. 

-Brawo Panie Krzysztofie! Czekamy na więcej! Jesteśmy z Panem i życzymy dużo zdrowia i siły! Tęsknimy! - dodał Marcin Dorociński.

Krzysztof Globisz jest na dobrej drodze do odzyskania pełni sił. Życzymy dużo zdrowia! 

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Krzysztof Globisz - Wszyscy trzymają kciuki [TYLKO U NAS!]