Katarzyna Warnke (42) wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Ciąża Warnke była "gorącym tematem" w mediach już od początku roku, ale aktorka albo nie komentowała plotek, albo wręcz im zaprzeczała. Dlatego wielu zdziwiło się ogromnie, gdy w czerwcu Kasia pojawiła się na wybiegu podczas pokazu MMC z wyraźnym ciążowym brzuchem. Wraz z aktorką w pokazie wziął udział jej mąż, Piotr Stramowski. W ten sposób zakomunikowali publicznie, że spodziewają się dziecka. Jednak taki ruch nie wszystkim się spodobał. Niektórzy komentowali, że jest to działanie "pod publiczkę", dodatkowo zarzucając Warnke, że wcześniej kłamała, mówiąc, iż wcale nie jest w ciąży. Aktorka skomentowała uwagi na Instagramie, wyjaśniając jasno, że informacjami o swoim życiu prywatnym będzie się dzielić wyłącznie na własnych zasadach:

Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji. (...) Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów. Także postrzegam przeprowadzoną przez siebie grę jako sukces PR-owy.

Warnke słynie z bezkompromisowości, bywa także kontrowersyjna. Pojawiła się m.in. na okładce "Playboya", a razem ze Stramowskim wystąpiła w półnagiej sesji zdjęciowej dla jednego z dwutygodników. Przyjaciel aktorki, Krzysztof Gojdź, uważa, że takie a nie inne poinformowanie o ciąży idealnie do niej pasuje. Co więcej, lekarz celebrytów zdradził, jak Warnke znosi ciążę:

Kasia wygląda olśniewająco w ciąży, dobrze się czuje, więc to był świetny pomysł, aby ogłosić to na pokazie mody - mówi Gojdź w rozmowie z "Party". - Nie zrobiła ze swojej ciąży maszynki do zarabiania pieniędzy, jak to obserwowałem u wielu innych gwiazd".

Zdjęcia Katarzyny Warnke w ciąży z pokazu MMC obejrzysz TUTAJ>>