Jak zatem może wyglądać mieszkanie popularnego i kontrowersyjnego pana doktora? Warszawski apartament, który jakiś czas kupił sobie Krzysztof Gojdź, utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce. We wnętrzach postawiono głównie na trzy kolory: biel, czerń i szarości, co daje poczucie ładu i harmonii. Mieszkanie Gojdzia nie przytłacza, a specjalnie zamontowana ściana z przeźroczystych tafli pomiędzy kuchnią a salonem optycznie powiększa przestrzeń.

ZOBACZ: AGNIESZKA SIENKIEWICZ pokazała, jak mieszka. To dom prawdziwej romantyczki!

Naszą szczególną uwagę zwrócił sposób, jaki w mieszkaniu lekarza zawieszono obrazy. Te dość nietypowo wiszą na kotarach zawieszonych wokół tychże przeźroczystych tafli. Dużym zaskoczeniem jest także sposób, w jaki urządzono sypialnię. W pokoju tym znalazło się bowiem nie tylko miejsce na duże, szerokie łóżko, ale także na wannę, do której lekarz może wskoczyć zaraz po przebudzeniu. Trzeba jednak przyznać, że takie rozwiązanie, nawet jak na Gojdzia, to jednak spora ekstrawagancja!

A Wam jak się podoba styl, na który postawił lekarz w swoim warszawskim apartamencie? Ciekawe, jak urządził swoje pozostałe domy. W końcu to stołeczne mieszkanie jest zaledwie jednym z 7 mieszkań Krzysztofa Gojdzia. Fotki z jego wnętrz znajdziecie w naszje GALERII. Zajrzyjcie tam koniecznie ;-)