Krzysztof Gojdź w polskim show-biznesie zaistniał na dobre w 2015 r. Ulubiony lekarz medycyny estetycznej gwiazd uchodzi za człowieka, który nie ma problemu z mówieniem otwarcie o tematach tabu, takich jak seks, pieniądze czy zabiegi, którym się poddał. Lubi także opowiadać o zabiegach, jakim poddały się się jego pacjentki, w tym Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Magda Gessler czy Rafał Maślak.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Krzysztof Gojdź: wszystkie gwiazdy lekarza medycyny estetycznej

Gwiazdor stacji TVN lubi również wdawać się w sprzeczni i dyskusje z innymi postaciami ze świata show-biznesu. Tak było choćby w przypadku Joanny Horodyńskiej, z której opinią odnośnie do swojego ubioru na jednej z imprez zdecydowanie się nie zgodził:

PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Horodyńska i Krzysztof Gojdź nowa wojna w show-biznesie. Tak ostro jeszcze nie było

Tym razem Krzysztof Gojdź przykuł uwagę fanów i mediów, publikując na Facebooku wymowne zdjęcie. Podpisał je w sposób, który rozwiał wszelkie wątpliwości: lekarz poddał się zabiegowi korekty nosa!

Ja nie mam żadnych kompleksów. Kocham siebie takim jakim jestem i jak wyglądam. Ale dziś dla "zabawy z twarzą" zrobiłem sobie nos - nieznacznie wyprostowałem i zmniejszyłem optycznie pozostawiając jego charakterystyczny kształt. 
Nie trzeba iść do chirurga plastycznego i dłutować kości. Można go ukształtować kwasem hialuronowym. Efekt utrzymuje się do 2 lat. Jak się spodoba można powtarzać zabieg. Jak nie - to kształt nosa wraca do stanu wyjściowego. 
Wszystkie zabiegi staram się wypróbowywać na sobie. No, może poza ginekologią estetyczną. A już niedługo wprowadzamy zabiegi z urologii estetycznej dla facetów... w tym powiększanie i pogrubianie penisów. Ja już mam Ferrari wiec nie potrzebuję:)

Jak oceniacie metamorfozę Krzysztofa Gojdzia? Czy zmiana jest korzystna?

 PRZECZYTAJ TAKŻE: Krzysztof Gojdź zobacz wnętrza jego luksusowego apartamentu. Jest przestronnie i jasno