Krzysztof Gojdź do niedawna był jednym z najpopularniejszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Co prawda stał się popularny głównie dzięki kontaktom z gwiazdami, a nie swoim zabiegom, ale zaskarbił sobie przychylność wielu osób polskiego show-biznesu. Zaś w zyskaniu popularności "zwykłych ludzi" pomógł mu program w TVN Style.

Przeglądając konta społecznościowe Krzysztofa Gojdzia nie da się nie zauważyć mnóstwa selfie z gwiazdami – od Katarzyny Warnke, Mai Ostaszewskiej, Kory czy Małgorzaty Kożuchowskiej po Rafała Maślaka czy Łukasza Jemioła. Wszyscy zastanawiali się, skąd nagle w gwiazdach taka odwaga, by dodawać zdjęcia z lekarzem medycyny estetycznej? W końcu poprawianie urody było dotychczas w Polsce tematem tabu. A tu nagle gwiazdy nie tylko pozują do zdjęć z lekarzem medycyny estetycznej, ale też przyznają, że korzystają z jego usług.

To jednak nie wszystko. Klinika doktora Gojdzia uzyskała od znanych osób wybitne opinie, które wyrazili między innymi Izabela Kuna, Renata Dancewicz czy Weronika Książkiewicz.  Choć sam jest chwalony, Krzysztof Gojdź lubi wypowiadać swoje zdanie nieco krytycznie i to nie tylko na temat urody gwiazd. Z kim lekarz popadł w konflikt?

Jedną z pierwszych osób była Joanna Horodyńska. Stylistka na łamach jednej z gazet negatywnie wypowiedziała się na temat stroju doktora Gojdzia, w którym pojawił się na pokazie kolekcji Roberta Kupisza. Lekarz medycyny estetycznej nie zniósł jednak tej krytyki i postanowił odpowiedzieć na zaczepkę stylistki obszernym komentarzem:

 Joanna radzi mi kupić do gabinetu lekarskiego dwa lustra. Jedno dla mnie, żebym się w nim przeglądał. A drugie… pewnie dla siebie. Widać, że marzy, aby się do mnie dostać. A tu trzeba poczekać wiele miesięcy na wizytę. Asiu, dziękuję za cenne „porady” z cyklu „jak się ubrać”? Jako ekspert i pasjonat naturalnej urody dam teraz Tobie radę z dziedziny „jak dbać o twarz”? Taka przyjacielska wymiana porad:) Jesteś ładną kobietą ale nie wstrzykuj już nic więcej w policzki i dolinę łez bo zatracisz rysy twarzy i zamienisz się w klona jak wiele Twoich koleżanek z show-bizu. Jest już jedna taka ptaszyna i modowa „krytyczka”, której twarz upodobniła się do śp. Michaela Jacksona. W takich przypadkach bałbym się cokolwiek poprawiać bo przy każdym dotknięciu twarzy policzki mogłyby eksplodować i rozbić lusterko, a wtedy 7 lat nieszczęść… Asiu nie idź tą drogą… – radził jej na Facebooku.

Jakiś czas temu w konflikt wdał się z Gojdziem również Kuba Wojewódzki. Dziennikarz na łamach Polityki odniósł się do komentarza doktora, który zaangażował się wówczas w protesty przeciwko projektowi zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Lekarzowi nie spodobało się milczenie w tej sprawie żony prezydenta, Agaty Dudy, więc na swoim Facebooku ocenił... stan cery pierwszej damy i zaprosił ją na zabieg do swojej kliniki.

Na tę zaczepkę postanowił odpowiedzieć Kuba Wojewódzki, który tak skomentował słowa lekarza:

Chirurg gwiazd, czyli Krzysztof Gojdź, rozkręca się coraz mocniej. Ostatnio odniósł się do wyglądu Agaty Dudy: „Widać już kurze łapki, skóra traci elastyczność, pojawiają się chomiczki”. Ja bym miał poradę dla chirurga: żeby czasem wzorem pierwszej damy też milczał - napisał.

To jednak jeszcze nie wszystko! Krzysztof Gojdź, zamiast zastosować się do prośby Kuby Wojewódzkiego, kąśliwie odpowiedział na jego komentarz.

I jak tu nie uwielbiać Kuby Wojewódzkiego? W imieniu Polek dziękuję Kubo za Twój wkład w rozwój miłości i poszanowania praw kobiet. Cieszę się, że mamy podobną opinię, również co do naturalnej urody Pani Prezydentowej. Może powinniśmy brać z niej przykład a nie udawać podlotków. Hmmmm. Złapałem się na tym że idę Twoimi śladami. Czerwone Ferrari, piękne kobiety u boku z coraz większą rozpiętością wiekową... Co będzie dalej?

Kilka dni temu postawę dr Gojdzia w polskich mediach postanowiła skomentować dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska

Rok temu każda celebrytka marzyła o zdjęciu z nim. Dzisiaj jakoś nie.Gadulstwo i chęć medialnego lansu nie popłaca wizerunkowo, choć stan konta się zgadza. W trzy miesiące wakacji rekordowa, przewyższająca newsy o Górniak, Szulim, Rozenek czy Dodzie razem wzięte, ilość newsów w serwisach plotkarskich, z czego 99 procent sam sprowokował, bijąc na głowę największych lansiarzy. – napisała dziennikarka w swoim felietonie.

Znany lekarz oczywiście nie przepuścił okazji, by niewybrednie odpowiedzieć dziennikarce i zadedykował jej wpis na Facebooku. 

Hejtu ciąg dalszy… Karolina Korwin-Piotrowska. „Dziennikarka” i pierwsza hejterka RP. Codzienna dawka nienawiści w mediach. Wie jak podlansować się na osobach, które „klikają” się w internecie. Nikt nie chce już oglądać jej programów opartych na plotach i hejcie to daje znać o sobie nienawistnymi wpisami. Zrób coś kobieto pożytecznego dla świata i dla ludzi. Wiesz co znaczy karma? Będziesz ocierała się ze swojej śliny od tego plucia na innych.Karolina, uważałem Ciebie za osobę, która ma coś pod deklem. Ale czasami lekarze stawiają złą diagnozę…Zawsze daję szansę ludziom, którzy błądzą.Chociaż Ty zbłądziłaś w życiu za daleko w las… A tam już same baby Jagi. W przenośni i dosłownie… – wyrzucił z siebie doktor.

Chyba trochę przesadził.

Czy to już koniec dr Krzysztofa Gojdzia w polskim show-biznesie? 

 

Przeczytaj także: KRZYSZTOF GOJDŹ Wszystkie gwiazdy lekarza medycyny estetycznej!