Krzysztof Hołowczyc poznał swoja żonę, Danutę, gdy miał 16 lat. Zrobił wiele, by ją zdobyć, bo zakochał się w niej na zabój. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę - Krzysztof i Danuta są rodzicami trzech córek oraz dziadkami małej Alabamy (prawda, że oryginalne imię?). Hołowczyc z dwiema córkami i wnuczką pozował do sesji dla "Gali". Zdjęciom towarzyszy szczery wywiad z rajdowcem i trzykrotnym mistrzem Polski i mistrzem Europy, w którym obok Krzysztofa wypowiadają się także Karolina i Antosia, jego córki. Czego dowiadujemy się o Hołowczycu? Tego, że mimo wielkich sukcesów jest bardzo skromny, a najważniejsze nie są dla niego sława i osiągnięcia, tylko rodzina. Hołowczyc twierdzi, że razem z żoną i córkami są niezniszczalni. Choć starsza córka, Karolina Hołowczyc, jako nastolatka przysparzała rodzicom sporo stresu i zmartwień, dziś ma jednak z ojcem i matką wspaniałe relacje. Córka Hołowczyca jest samotną matką, ale w wychowywaniu córki może liczyć na wielkie wsparcie kochających ją rodziców. A mała Alabama jest zapatrzona w dziadka jak w obrazek! Co Krzysztof Hołowczyc powiedział "Gali" o żonie i córkach? Sprawdźcie! Uwaga: można się łatwo wzruszyć.

SPRAWDŹ TEŻ: KRZYSZTOF HOŁOWCZYC stracił prawo jazdy. Za co?

Krzysztof Hołowczyc o córkach

 Każda z córek jest inna. Karolina to wojowniczka, Tosia – niezapisana karta, a Alicja – Alicja w krainie czarów - mówi "Gali" Krzysztof Hołowczyc. - Naszej rodziny nic nie zniszczy. Stanowimy jedność - dodaje.

Krzysztof Hołowczyc o żonie, Danucie

Hołowczyc (55) mówi też naprawdę pięknie o swojej ukochanej żonie, Danucie. Chyba każda kobieta chciałaby, żeby mąż tak o niej mówił. Hołowczyc wyznaje m.in, że żona była jego "największym marzeniem". Oświadczył się jej, gdy miał tylko 17 lat! Posłuchajcie tylko, jak Krzysztof mówi o Danucie:

Moja żona to prawdziwy przyjaciel, który będzie za mną stał w najcięższych momentach. Ja bez mojej żony nic bym w życiu nie zrobił, niczego bym nie osiągnął.Mogę powiedzieć, że z drapieżnika, z bezwzględnego drania, który widział tylko swój sukces, walkę o zwycięstwo, ona zrobiła człowieka.

Żona Krzysztofa Hołowczyca musi być prawdziwą szczęściarą! Nie dość, że jej mąż jest przystojny, sławny i bogaty, to jeszcze wciąż zakochany w niej jak nastolatek. Zazdrościmy!

Dwa lata temu, dokładnie 30 sierpnia 2015 roku, Hołowczyc ogłosił oficjalnie zakończenie kariery. Dziś Krzysztof ma więc zdecydowanie więcej czasu dla kobiet swojego życia - żony Danusi, córek Karoliny, Alicji i Tosi oraz dla kilkuletniej wnuczki Alabamy.

ZDJĘCIA Krzysztofa Hołowczyca z córkami i wnuczką obejrzycie w naszej GALERII>>

Cały wywiad z Krzysztofem Hołowczycem przeczytacie w nowej "Gali"! Zajdziecie w niej też pierwszy od dawna duży wywiad z Ewą Drzyzgą, naszą gwiazdą numeru.

 

A już w poniedziałek nowa GALA Naszą gwiazdą jest EWA DRZYZGA #newcover #newissue #magazyngala #hotnews #breakingnews #rozmowywtoku #ewadrzyzga #drzyzga #reddress #covergirl #cute #polishgirl #brunette

Post udostępniony przez Magazyn Gala (@magazyngala) 18 Sie, 2017 o 6:08 PDT