Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz byli małżeństwem przez 4 lata. Mają wspólnie syna, Vincenta. Mimo rozwodu, eks-małżonkowie nadal utrzymują wzorowe wręcz relacje.

Krzysztof Ibisz z wizytą u byłej żony

Na instagramowym profilu dziennikarza nie brakuje postów ukazujących jego relacje z byłą żoną, Anną. Z uwagi na syna, ale też sympatię względem siebie, byli małżonkowie nie rezygnują z przyjaźni. W miniony weekend Krzysztof Ibisz odwiedził Annę, by wspólnie zjeść obiad.

Zobaczcie na jakie jedzonko można liczyć w kuchni eks-żony. Kapustka wspaniała, kotleciki indycze, smaczniutko będzie. Rosół na kościach cielęcych. A tutaj pomidorek z zielonymi pesteczkami, a do tego twarożek z olejem lnianym - mówi na nagraniu dziennikarz.

Kuchareczka i eks. Eks na garach - zażartowała Ania.

Internauci są zachwyceni postawą byłych małżonków. Niektórzy nawet postanowili wprosić się na obiad:

Czy mogę przyjść do Pani na obiad? błagam. przyniosę Pani jakiś gadżet - napisał jeden z komentujących.  Rewelacyjny kontakt byłych małżonków - napisał ktoś inny.

To jest klasa. Wasza relacja jest czymś zwyczajnie nadzwyczajnym. Należy się lubić. Przed,w trakcie i po...to się nazywa dojrzałość emocjonalna - skomentowała jedna z fanek.

Po wspólnym obiedzie przyjaciele wybrali się też na wspólny spacer z psami, co Krzysztof pokazał na Instagramie.

Zobaczcie relację ze spotkania Ani i Krzysztofa w naszej galerii.