Wiele wskazuje na to, że Krzysztof Ibisz już niebawem po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Jak się okazuje, prezenter pod koniec ubiegłego roku, w zupełnej tajemnicy przed mediami, zaręczył się ze znaną z "Top Model" Joanną Kudzbalską, z którą spotyka się od kilku miesięcy. Medialne doniesienia w rozmowie z "Pudelkiem" potwierdził sam zainteresowany. - Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości.

Kim jest Joanna Kudzbalska, narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Nowa partnerka prowadzącego "Taniec z gwiazdami" to 29-letnia Joanna Kudzbalska, uczestniczka drugiej edycji "Top Model". Modelka w czasie trwania show, w którym finalnie zajęła czwarte miejsce, była studentką medycyny. Przerwała jednak naukę, by móc skupić się w stu procentach na modelingu. Ostatecznie postanowiła ukończyć studia, a obecnie pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali powiatowych w Warszawie. 

Przypomnijmy, że Krzysztof Ibisz jest dwukrotnie rozwiedziony. Jego pierwszą żoną była dziennikarka Anna Zejdler, z którą ma syna Maksymiliana. Następnie był żonaty z aktorką Anną Nowak-Ibisz, a owocem ich związku jest syn Vincent.

Zdjęcia Joanny Kudzbalskiej znajdziecie w naszej galerii >> 

ZOBACZ TAKŻE: Krzysztof Ibisz z wizytą u byłej żony. "Eks na garach"