Jankes to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych prezenterów radiowych w Polsce. Ma 43 lata, a od ponad 25 jest związany z radiem. Swoją karierę zaczynał od odbierania telefonów słuchaczy podczas listy przebojów w lokalnej rozgłośni w Gorzowie, a dziś prowadzi własny program "Obudź się na Jankesa" w radiu Eska. To właśnie ze słuchaczami swojej audycji postanowił w pierwszej kolejności podzielić się nowiną, że zostanie ojcem.

Jankes zostanie ojcem. Kim jest narzeczona prezentera radia Eska?

- To jest bardzo wyjątkowy dzień, środa 20 stycznia 2021 roku. (...) Dzisiaj moja narzeczona Kasia obchodzi urodziny i chcę powiedzieć, że przygoda z nią to jest coś pięknego, fantastycznego, cudownego i nic lepszego mnie w życiu nie mogło spotkać. 25 lat to mój wynik w radiu i wiele rzeczy w radiu mówiłem, ale tak ważnej rzeczy dla mnie jeszcze nie mówiłem. Chciałem powiedzieć, że zostanę tatą- wyznał na antenie Jankes.

Jankes od kilkunastu lat jest związany z Katarzyną Borkowską, która na co dzień zajmuje się PR-em kilku polskich marek modowych. Para zaręczyła się w 2018 roku, a teraz oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka.

Gratulujemy!