Krzysztof "Jary" Jaryczewski w szpitalu. Popularny wokalista, znany przede wszystkim z działalności w zespole rockowym Oddział Zamknięty, trafił na oddział intensywnej terapii w Gdańsku. 60-letni muzyk przeszedł rozległy zawał, o czym jako pierwsza poinformowała jego żona w środę 27 maja wieczorem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kochani, Krzyś źle się poczuł i jest tej chwili w szpitalu na badaniach. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Wasze wiadomości i telefony ale jak tylko będę wiedziała więcej dam znać. Jednocześnie proszę Was o wstrzymanie się z telefonami i wiadomościami do Krzysia, On potrzebuje teraz spokoju. Trzymajcie mocno kciuki za niego - napisała Hania Jaryczewska.

Krzysztof "Jary" Jaryczewski - stan zdrowia

Stan zdrowia Krzysztofa Jaryczewskiego jest poważny. Mimo to, muzyk nie traci dobrego humoru, czego dowodem jest jego wpis na Facebooku sprzed kilkunastu godzin.

- Morfinę dali, sprężynkę wsadzili i jedziem dalej. Dziękuję za wasze wsparcie... let’s rock’n roll i do przodu... Podziwiam lekarzy, pielęgniarki, personel zawsze, zwłaszcza w tych czasach... dla nich wielkie. Nomen omen serce już Ok, ale był dość rozległy zawał. Sam się doczłapałam, zamiast wezwać karetkę... już dostałem lekki oprd... za co też dziękuję. Dziękuję Haniu za szlafroczek - napisał prosto ze szpitalnego łóżka.

Współzałożyciel i pierwszy wokalista Oddziału Zamkniętego, który od 2013 roku występuje pod szyldem Jary Oddział Zamknięty, jest pod stałą obserwacją gdańskich lekarzy i wszystko wskazuje na to, że powoli wraca do sił.

- Na razie wyczerpałem 3 życia i nie wiem, czy zostało jeszcze zapasowe... lepiej nie sprawdzać. Przy okazji niezła promocja clipu. Do zobaczyska na szlaku - dodał żartobliwie.

Za szybki powrót do zdrowia i pełnej formy Jaryczewskiego trzyma m.in. lider i współzałożyciel zespołu Lady Pank, Jan Borysewicz.

Jary, trzymaj się Bracie! Wracaj szybko do nas - napisał muzyk na swoim profilu na Instagramie.

Również przyłączamy się do tych życzeń.

ZOBACZ TEŻ: Mężczyzna uduszony kolanem przez policjanta. Gwiazdy protestują przeciw agresji policji