Krzysztof Krawczyk przekazał bardzo niepokojące informacje. Autor hitu "Mój przyjacielu" poinformował we wtorek za pośrednictwem mediów społecznościowych, że uzyskał dodatni wynik testu na koronawirusa. Z powodu zakażenia COVID-19 trafił do szpitala, gdzie jest pod opieką lekarzy. Emerytowany piosenkarz zwrócił się do fanów z prośbą o wsparcie. 

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło - czytamy. 

Krzysztof Krawczyk zarażony koronawirusem

Muzyk zaznaczył, że łączy się z innymi pacjentami zmagającymi się z chorobą wywoływaną koronawirusem SARS-CoV-2. Gwiazdor zwrócił się m.in. do Andrzeja Piasecznego, u którego również stwierdzono COVID-19. 

Piasek nie dajmy się tej zarazie! - napisał. 

Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! (...) Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą - dodaje. 

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Chory na COVID-19 piosenkarz ma poważne problemy z oddychaniem

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 23 marca 2021