Krzysztof Krawczyk w Milionerach stał się prawdziwym hitem sieci. I choć gracz też jest z zamiłowania muzykiem, to jednak w niczym nie przypomina on słynnego na całą Polskę wokalisty Krzysztofa Krawczyka, który był kiedyś jednym z członków zespołu Trubadurzy. Burzę w sieci wywołała za to zbieżność nazwisk jednego z uczestników i znanego piosenkarza. Komizm sytuacji podkręciło dodatkowo jedno z pytań, które dotyczyło... właśnie twórczości Krzysztofa Krawczyka! Jak ono dokładnie brzmiało?

ZOBACZ: MILIONERZY: BARDZO nietaktowne pytanie o Zbigniewa Wodeckiego! Internauci oburzeni

Milionerzy - pytanie o Krzysztofa Krawczyka

Przyporządkuj hity wykonawców w kolejności: "Szparka sekretarka", "Parostatek", "Kawiarenki", "Bo z dziewczynami":

A: Krzysztof Krawczyk

B: Jerzy Połomski

C: Maryla Rodowicz

D: Irena Jarocka

Znawcy muzyki rozrywkowej od razu wiedzieli, że Krzysztof krawczyk wykonywał słynny utwór "Parostatek". Problemu z tym pytaniem nie miał również… Krzysztof Krawczyk, który dzięki niemu usiadł na gorącym fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego i dostał swoją wymarzoną szansę na grę milion!

Krzysztof Krawczyk sięgnie po milion?

Uczestnik show w poniedziałkowym odcinku wygrał 40 tys. zł i zachował trzy koła ratunkowe. Trzeba przyznać, że Krzysztof Krawczyk idzie w teleturnieju jak burza! Czy w kolejnej części nagrania uda mu się sięgnąć po upragniony milion? Liczymy, że dość skutecznie przybliżą go do tego pytania o… muzykę ;-)