Krzysztof Krawczyk podczas sopockiego koncertu zaśpiewał swoje największe hity takie jak „Chciałem być”, „Mój przyjacielu” oraz „Parostatek”. Artysta wystąpił na scenie ze swoją żoną, z którą tworzą udane małżeństwo od ponad 30 lat! Para nie ukrywała swojej miłości podczas występu. Na nadmorskim koncercie pojawiły się setki osób, które razem z Krzysztofem Krawczykiem śpiewały jego kultowe piosenki. Tłum nie krył euforii, a wakacyjna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom i samemu artyście, który między utworami opowiadał swoje ulubione żarty i dowcipy.

Krzysztof Krawczyk na Tidal x Summer

Jak dało się wywnioskować z relacji gości koncertu Krzysztofa Krawczyka, tym razem wokalista nie zaśpiewał ani jednego ze swoich hitów z playbacku. A przecież zdarzało mu się to już niejednokrotnie podczas występów na żywo! Wystarczy przypomnieć choćby jego tegoroczny koncert jubileuszowy (55 lat artysty na scenie!) w ramach festiwalu w Opolu, kiedy to na scenie dość hojnie korzystał z playbacku, co bardzo nie spodobało się widzom wydarzenia na żywo i tym przed telewizorami. Tym razem ten problem się jednak na szczęście nie pojawił ;-)

Tidal x Summer to nowy cykl koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy Tidal, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych dj-ów. Platforma zapowiada, że to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami osiem tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter, Smolasty czy Tede. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny. Czy pierwszy z Krzysztofem Krawczykiem w roli głównej cieszył się powodzeniem? Przekonajcie się sami zaglądając do naszej GALERII ;-)