Kim jest Krzysztof Materna prywatnie? Życie rodzinne popularnego satyryka, aktora, konferansjera i producenta telewizyjnego rok temu wywróciło się do góry nogami, gdy okazało się, że ma 48-letniego syna. Jacek Bazan, czyli były dziennikarz śledczy z Tychów, za namową swojej przyjaciółki jako dojrzały mężczyzna postanowił zrobić coś, co przez większość życia nie dawało mu spokoju - odnaleźć swojego ojca. Po nitce do kłębka odkrył, że jest nim Krzysztof Materna. Okazało się, że matka mężczyzny ukryła przed aktorem, że zaszła z nim w ciążę. Z tego powodu Materna przez prawie pół wieku nie zdawał sobie nawet sprawy z tego, że w wieku zaledwie 20 lat po raz pierwszy został ojcem. Co ciekawe, Jacek Bazan ujawnił, że udało mu się namówić gwiazdora na testy DNA, które potwierdziły, że rzeczywiście jest jego biologicznym synem.

Krzysztof Materna - żona, dzieci

Krzysztofa Maternę i jego nieślubnego syna łączą nie tylko więzy krwi i ścieżka kariery. Obaj panowie mają też dużo młodsze od siebie żony. 69-letni dziennikarz i aktor jest obecnie związany z Magdaleną Materną. Z kolei Jacek Bazan ożenił się z młodszą o 25 lat modelką fitness Alicją Pyszką.

Przypomnijmy, że Krzysztof Materna był w sumie żonaty trzykrotnie. Poza nieślubnym synem ma jeszcze dwoje dzieci: córkę Matyldę i syna Michała.

Zdjęcia Krzysztofa Materny, jego syna Jacka Bazana i żony Magdaleny Materny znajdziecie w naszej GALERII >>

Krzysztof Materna aktualnie promuje film komediowy "Juliusz" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka, w którym zagrał rolę organizatora. W pozostałych rolach m.in.: Wojciech Mecwaldowski, Jan Peszek, Jerzy Skolimowski, Maciej Stuhr i Andrzej Chyra. W kinach od 14 września.

SPRAWDŹ TEŻ: MATYLDA MATERNA córka Krzysztofa Materny polską Angeliną Jolie?