Krzysztof Piątek wziął ślub. Wreszcie wyszła na jaw przyczyna nieobecności piłkarza na sobotnim treningu kadry - sportowiec i jego narzeczona powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Żoną Krzysztofa Piątka została jego wieloletnia partnerka, Paulina Procyk. Ślub pary odbył się na średniowiecznym zamku Joannitów w Łagowie, niedaleko Świebodzina. Wybór miejsca nie był przypadkowy - piłkarz i jego partnerka specjalnie wybrali miejsce znajdujące się na uboczu, wybudowane na przesmyku między jeziorami i otoczone drzewami, aby utrzymać ceremonię w ścisłej tajemnicy.

Krzysztof Piątek wziął ślub

Na wesele zaproszono tylko najbliższe osoby których, jak donosi Fakt, było około 70. Wnętrze zabytkowego kościoła zostało udekorowane białymi kwiatami, a ochroniarze pilnowali gości, aby nie robili żadnych zdjęć. Dodatkowo, obsługa zamku, w którym odbyło się wesele, została zobowiązania do oddania telefonów komórkowych w depozyt.

" – Ślub był skromny. Nie było łez wzruszenia, pan młody wydawał się być lekko zawstydzony. Krzysztof Piątek miał na sobie granatowy garnitur, a panna młoda skromną zwiewną białą suknię odcinaną pod biustem i luźno puszczoną z rozporkiem na nodze. Orszak przechodził z zamku do kościoła tak, by nikt niczego nie widział. Pan młody nawet obiegł kościół, żeby pozostać niezauważonym" – mówi informator tabloidu.

Krzysztof Piątek o ślubie poinformował fanów dopiero w niedzielę, zamieszczając na Instagramie zdjęcie ślubnych obrączek z podpisem "Mr. & Mrs. Piątek".

Kim jest żona Krzysztofa Piątka?

Żoną Krzysztofa Piątka została o cztery lata starsza od niego prawniczka, Paulina Procyk. 27-latka interesuje się modą, a zdjęcia swoich drogich, luksusowych stylizacji pokazuje na Instagramie, gdzie śledzi ją 78 tysięcy osób. Procyk związała się z piłkarzem sześć lat temu, kiedy ten grał jeszcze w Zagłębiu Lubin. To ona miała namówić sportowca do zrobienia prawa jazdy i nauki angielskiego wierząc, że kiedyś trafi do zagranicznego klubu. Para zaręczyła się w maju 2018 roku. 

Zobacz zdjęcia Krzysztofa Piątka i Pauliny Procyk w naszej galerii ---->