Krzysztof Zalewski jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych muzyków w polskim show-biznesie. Wokalista niezbyt często dzieli się jednak informacjami o swoim życiu prywatnym. Przez prawie pół roku utrzymywał w tajemnicy fakt, że został ojcem. Również całkiem niedawno wyszło też w końcu na jaw, kim jest partnerka muzyka. Mimo wcześniejszych oporów, już od dłuższego czasu, autor hitu "Miłość, miłość", coraz częściej opowiada fanom o wydarzeniach ze swojego życia osobistego i w czwartek 20 czerwca 2019 roku, dodał na Instagramie fotografię, na której wyraźnie widać, że piosenkarz miał kontuzję. 

Krzysztof Zalewski miał wypadek

Krzysztof Zalewski na zamieszczonej przez siebie fotce pozuje bez koszulki, z odsłoniętym ramieniem i ze specjalnymi taśmami, którymi zaklejono mu bark:

 Muzyk nie zdradził, co dokładnie mu się stało. Jedynie dodał w opisie zdjęcia, iż:

Zepsuł mi się bark. Trzeba było przykleić. Wybaczcie, że się tak rozgolaszam. 

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy internatów, którzy życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia. Co ciekawe, nie zabrakło również komentarzy fanek, które zachwyciło to, że Zalewski pozuje bez koszulki:

No to jest boskie ciało.

A się nie krępuj, rozgolaszaj do woli. Zdrówka. 

Boskie ciało to mają z Tobą sąsiedzi. Zazdroszczę.

Na szczęście kontuzja nie jest groźna i Krzysztof Zalewski z pełną energią występował wczoraj na Wiankach nad Wisłą razem z Katarzyną Nosowską. 

Więcej zdjęć przystojnego muzyka znajdziecie w naszej GALERII >>