Krzysztof Zalewski doskonale wie, jak uprzyjemnić swoim słuchaczom kwarantannę w czasie epidemii koronawirusa. Specjalnie z myślą o tych wszystkich, którzy są już bardzo spragnieni muzyki na żywo, autor przeboju "Miłość Miłość" zorganizował kameralny występ na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Transmisję na żywo z domowego koncertu artysty oglądało aż 30 tysięcy osób. Co ciekawe, ogromna frekwencja spowodowała nawet przeciążenie serwerów i po 40 minutach przerwała live. Fani Zalewskiego mają jednak powody do zadowolenia. Wokalista ogłosił, że nagrał już 14 piosenek na swój nowy album. To jednak nie wszystko. Chroniący swojej prywatności gwiazdor postanowił w trakcie transmisji pokazać widzom syna i narzeczoną.

Krzysztof Zalewski pokazał syna na Facebooku

O Lewcio mi przyniósł przedłużacz. Choć tutaj pokażesz się do kamery - powiedział piosenkarz i następnie zaprezentował fanom swojego syna.

Podczas transmisji z domowego koncertu na ekranie na parę sekund pojawiła się też narzeczona Zalewskiego, Olga Tuszewska.

Od razu zwróciliśmy uwagę na to, że chłopiec jest bardzo podobny do swojego sławnego taty. Z tej małej "prywaty" ucieszyli się także fani piosenkarza.

Taki Lew to samo szczęście :) Koncert, po całym tym zamieszaniu całego dnia, w końcu pycho się cieszy! Dzięki za dobrą energię ... - napisała jedna z fanek w komentarzu pod postem z transmisją.

Facebookowy koncert był także dla Krzyśka okazją do zachęcenia swoich fanów do wsparcia akcji #WspieramZDomu na rzecz starszych i samotnych osób, organizowanej przez Szlachetną Paczkę.

Zobacz Krzysztofa Zalewskiego z synem i narzeczonym w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Zalewski został ojcem. Kim jest matka dziecka muzyka?