Krzysztof Zalewski po raz pierwszy został ojcem! 34-letni wokalista i muzyk zdradził w rozmowie z Marcinem Prokopem w "Dzień Dobry TVN", że niedawno przywitał na świecie syna. Choć artysta na co dzień nie dzieli się z fanami i mediami szczegółami ze swojego życia prywatnego, tym razem postanowił zrobić wyjątek. Postanowił bowiem opowiedzieć publicznie o tym, jak ważne jest pobranie i zdeponowanie krwi pępowinowej przy porodzie dziecka.

Nie miałem tu żadnych wątpliwości. Jeżeli za relatywnie niewielki koszt można zabezpieczyć się na przyszłość przed chorobami krwi, nowotworami to trzeba to robić - wyznał Zalewski.

Co wiemy na temat matki chłopca?

Krzysztof Zalewski ma syna

Krzysztof Zalewski od jakiegoś czasu jest w stałym związku, ale sam nigdy nie ujawniał, kim jest jego partnerka ani nie pokazał się z nią publicznie. Na Instagramie i Facebooku muzyka również próżno szukać jakichkolwiek zdjęć z matką jego dziecka. Mediom się jednak ustalić, że matką dziecka muzyka jest menedżerka Moniki Brodki, Olga Tuszewska. O swojej ukochanej Zalewski śpiewa w piosence "Otu"  ze swojego bestsellerowego albumu "Złoto". Oto fragment tekstu tej piosenki:

Moja otulinka

Szczęśliwi żyją na zwycięzcach
Z Tobą nie ma zim, bo masz tyle ciepła
To Tobie piosenka, bo masz tyle serca
I za to, że jesteś najlepsza w seksach

Krzysztofowi Zalewskiemu i jego partnerce składamy serdeczne gratulacje!

SPRAWDŹ TEŻ: Krzysztof Zalewski poznał brata po 18 latach