Kate Middleton i książę William przygotowują się do świętowania piątych urodzin swojego najstarszego syna, księcia George'a. Książę skończy 5 lat już 22 lipca, a jego rodzice podczas organizacji przyjęcia, nie oszczędzają! Według Life & Style, Kate i William chcą, aby ta okazja była dla księcia niezapomniana. Dlatego też przyjęcie urodzinowe księcia George'a będzie kosztowało aż... 100 tysięcy dolarów! Jak donosi informator z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej, będzie "mnóstwo zabawkowych samochodów", w tym "mini Ferrari dla George'a i jego przyjaciół, którzy będą jeździć po ogrodach". Kate Middleton na urodziny George'a zaprosiła także 15 artystów - od magików po pizzermanów. 

Książę George - 5. urodziny

"Kate organizuje dla George'a uroczystą imprezę urodzinową w ogrodach Pałacu Kensington za 100 000 dolarów! Zazwyczaj stara się nie rozpieszczać swoich dzieci, ale chce żeby George w tym dniu poczuł się wyjątkowo. Będą setki balonów i ogromne Lego. Kate Middleton planuje rozstawić też małe wesołe miasteczko i dmuchany zamek do skakania" - donosi Life & Style.

To nie jedyna impreza królewska, która odbędzie się w najbliższym czasie. Niedawno ogłoszono, że 9 lipca odbędzie się chrzest księcia Louisa.

Zobacz ZDJĘCIA Kate Middleton i księcia Williama z dziećmi --->