Książę George i księżniczka Charlotte nie mogą siedzieć przy stole ze swoimi rodzicami! Dlaczego? Podczas gdy wiele osób słyszało o powszechnie znanych zasadach obowiązujących rodzinę królewską - m.in. że nie wolno im głosować, muszą powstrzymywać się od udziału w polityce, czy że książę George może nosić tylko krótkie spodenki - istnieje dużo innych, nieco bardziej szczegółowych przepisów, których muszą przestrzegać młodzi członkowie monarchii. Jak pisze Harper's Bazaar Australia, książę George i księżniczka Charlotte nie mogą siedzieć z dorosłymi podczas królewskich kolacji. Dlaczego?

Dlaczego książę George i księżniczka Charlotte nie mogą siedzieć przy stole z Kate i Williamem?

Książę George i księżniczka Charlotte nie mogą siedzieć przy jednym stole z Kate Middleton i księciem Williamem podczas oficjalnych kolacji. Dzieci należące do rodziny królewskiej siedzą przy specjalnie wydzielonym stole dziecięcym, dopóki nie poznają "sztuki uprzejmej rozmowy". Na towarzyszenie dorosłym podczas posiłków, George i Charlotte będą musieli więc jeszcze trochę poczekać. 

Książę George i księżniczka Charlotte od najmłodszych lat są bardzo dobrze edukowani. 3-letnia księżniczka Charlotte zaczęła już uczyć się języka hiszpańskiego, a 5-letni książę George uczęszcza do londyńskiej Thomas School, która oferuje zajęcia z zakresu baletu i sztuki, przez języki obce, muzykę, aż po wychowanie fizyczne.