Książę William i Kate Middleton przylatują do Polski z dziećmi! William i Kate spędzą w Polsce całe 3 dni, a przylecą do Warszawy już 17 lipca. My już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć ich urocze maluchy - księcia George'a i księżniczkę Chalotte. Najpierw celem ich wizyty będzie Warszawa - to tutaj William i Kate złożą swoje pierwsze oficjalne wizyty. Gości przywita i przyjmie w swoich progach jako pierwszy prezydent Andrzej Duda, który postanowił zapewnić dzieciom królewskim trochę rozrywek, podczas gdy ich rodzice będą zajęci oficjalnymi spotkaniami. Kancelaria prezydenta udostępniła na Twitterze zdjęcia, jak będzie wyglądał przygotowany specjalnie na przyjazd brytyjskiej rodziny królewskiej pokój z zabawkami oraz plac zabaw dla księcia George'a i księżniczki Charlotte. Naprawdę są urocze!

ZOBACZ TEŻ: WILLIAM I KATE JUŻ DZIŚ W POLSCE Znamy dokładny grafik ich wizyty. Gdzie spotkacie Księcia i Księżną?

Książę Jerzy i księżniczka Charlotte przy każdym oficjalnym wyjściu skupiają na sobie uwagę fotoreporterów swoimi uroczymi minami i zachowaniami. Wydają się być bardzo pogodnymi i żywymi dziećmi. Aby George i Charlotte nie nudzili się podczas oficjalnego spotkania Williama i Kate z prezydentem Dudą, w Belwederze przygotowano dla nich specjalny pokój z zabawkami. Oprócz tego, "royal babies" będą mogły też bawić się na świeżym powietrzu. Do dyspozycji dzieci Kate i Williama, Charlotte i George'a będą ustawione na zewnątrz zjeżdżalnie i drabinki. Bardzo miło, ze kancelaria prezydenta, pomyślała również o brytyjskich maluchach ;)

POLECAMY: KSIĄŻĘ GEORGE Dlaczego syn księcia Williama i Kate Middleton nosi tylko krótkie spodenki? Ta odpowiedź Was zaskoczy!

Czy Wy też ze zniecierpliwieniem czekacie na przyjazd brytyjskiej rodziny królewskiej do Polski?