Choć w Londynie cały czas ma miejsce podwyższony stopień zagrożenie terrorystycznego, to jednak i tak parada na cześć Elżbiety II w centrum Londynu tradycyjnie zgromadziła setki tysięcy fanów rodziny królewskiej i turystów. Monarchini świętowała 91. urodziny w towarzystwie męża, księcia Filipa, dzieci, wnuków i prawnuków. Podczas pozdrowień, jakie królowa wystosowała z balkonu pałacu Buckingham, największą uwagę przykuli jednak książę George i księżniczka Charlotte. To oni wyglądali na najbardziej zachwyconych pokazem lotniczym, który odbywał się nad ich głowami.

ZOBACZ: KSIĄŻĘ WILLIAM I KSIĘŻNA KATE w Polsce! Kiedy i gdzie? Z kim się spotkają? Już wszystko wiadomo!

Fotoreporterzy uchwycili moment, kiedy oboje zadzierali głowy do gry, kiedy nad pałacem przelatywały myśliwce. Po kilku  minutach książę George wydawał się już być jednak nieco znudzony. Ciekawe, co na to jego tata, książę William, który przecież jest z zawodu pilotem takich samolotów.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak podczas tych uroczystości prezentowali się następca brytyjskiego tronu, jego małżonka oraz ich przesłodkie dzieci ;-) Fani brytyjskiej monarchii muszą być nimi zachwyceni!