Książę George, 4-letni syn księcia Williama i Kate Middleton w tym roku po raz pierwszy poszedł do szkoły. Pod budynek odprowadził go tata, który cały czas trzymał chłopca za rękę, dodając mu otuchy. Książę George w drodze z samochodu do szkoły był speszony i nieśmiało patrzył w ziemię. Syn Kate Middleton i księcia Williama uczęszcza do prywatnej szkoły Thomas School w Battersea, gdzie opłata roczna wynosi około 18 tysięcy funtów, czyli prawie 80 tysięcy złotych! Nic więc dziwnego, że w takiej placówce wszystko jest na najwyższym poziomie, łącznie ze szkolnym menu. A to naprawdę robi wrażenie. Co jada na co dzień syn Kate Middleton i księcia Williama, książę George? Będziecie w szoku!

Książę George nie musi zmagać się z koszmarem niesmacznych, szkolnych posiłków, a Kate Middleton i książę William nie muszą martwić się pakowaniem synkowi lunchu do plecaka. Prywatna szkoła księcia zapewnia mu naturalne, zbalansowane menu, które dostarcza chłopcu energii na cały dzień. Jadłospis zmienia się co sezon, dzięki czemu latem uczniowie dostają lżejsze lunche, a zimą znacznie bardziej obfite. Jakie posiłki jedzą dzieci w szkole księcia George'a?

POLECAMY: KSIĄŻĘ GEORGE Dlaczego syn księcia Williama i Kate Middleton nosi tylko krótkie spodenki? 

Przykładowe wiosenne menu oferuje szeroki wybór posiłków - mięso, ryby, dania wegetariańskie, oraz opcje bez glutenu czy laktozy dla dzieci z alergiami. Uczniowie mają również dostęp do bogatego baru sałatkowego. W ciągu dnia książę George popija ograniczne mleko lub wodę i przegryza drożdżówki z rodzynkami. Na lunch otrzymuje świeżą zupę dnia, a na drugie danie tuńczyka lub dzikiego łososia na parze z brokułami, kalafiorem oraz pieczonym ryżem. Kiedy brytyjska prasa podała, że książę George zajada się soczewicą z południowo-wschodniej Francji, jej sprzedaż i eksport do Wielkiej Brytanii natychmiast znacznie wzrosła! Na deser szkoła oferuje talerz świeżych owoców, pieczoną owsiankę oraz shake bananowy.

ZOBACZ TEŻ: WILLIAM I KATE kiedy i gdzie przyjdzie na świat royal baby nr 3? Książęca para wyda FORTUNĘ na poród!

Książę George na pewno na szkolne menu nie narzeka! Myślicie, że William i Kate w przyszłości wyślą córeczkę Charlotte i swoje trzecie dziecko do tej samej szkoły?