Jego narodziny są uważane za jedno z najważniejszych wydarzeń 2013 roku.  Zaledwie kilka dni temu książę George świętował już trzecie urodziny. Z tej okazji rodzina królewska przygotowała dla malucha masę prezentów. Wśród nich  znajduje się złota kolejka elektryczna, miniaturowy model samochodu wzorowanego na aucie Jamesa Bonda.

Przeczytaj także: Książę George to już trzecie urodziny następcy brytyjskiego tronu. Zobaczcie jak się zmieniał [ZDJĘCIA]

Tak jak w przypadku urodzin królowej Elżbiety II, tak i na urodziny księcia George’a, fani mieli okazje zobaczyć cztery wyjątkowe fotografie małego następcy tronu. Zdjęcia autorstwa Matta Porteousa zostały zrobione w posiadłości Anmer Hall w Norfolk w połowie lipca.

Na jednym z nich widać, jak książę George bawi się na kocu z psem Lupo, na kolejnym spaceruje. Na pozostałych dwóch fotografiach maluch bawi się na huśtawce. Księżna Kate i książę William publikując zdjęcia chcieli pokazać fanom jak aktualnie wygląda chłopiec.

- Książę i księżna mają nadzieję, że ludzi ucieszą te nowe fotografie. Chcieliby tym podziękować za wszystkie życzenia urodzinowe, które otrzymał książę George – powiedział rzecznik Pałacu Kensington, rezydencji pary książęcej.

Niestety fotografie małego następcy tronu wzbudziły spore kontrowersje. Na jednej z nich książę karmi psa lodami.

Eksperci ostrzegają, że psy mogą być uczulone na wyroby mleczarskie i czekoladę, więc karmienie ich nimi może wywołać problemy z trawieniem - dał parze królewskiej do zrozumienia "Daily Mail".

Fani pary są jednak mniej eleganccy i wprost piszą do księcia George’a.

Monarchista potwór - Nigdy nie dawaj psu lodów! W najgorszym wypadku umrze, w najlepszym będzie miał biegunkę.

A Wy co myślicie o nowych fotografiach księcia George'a?