Książę George kilka dni temu świętował swoje czwarte urodziny. Następca tronu jest wyjątkowo żywym chłopcem, a mimika jego twarzy zawsze przyciąga uwagę. Nic więc dziwnego, że jest ulubieńcem tłumów. Za każdym razem, gdy pojawia się z rodzicami w miejscu publicznym, oczy całego świata skupiają się na nim. To książę George jest w centrum uwagi. Tak było choćby podczas urodzin królowej Elżbiety II. Życie księcia George’a nie jest jednak usłane różami.

Książę George od najmłodszych lat przygotowywany jest do bycia królem. Przypomnijmy, ze książę George urodził się 22 lipca 2013 roku. Przy porodzie obecny był książę William. Już dzień później powitano narodziny chłopca, a książęca zaprezentowała dziecko na schodach prywatnej kliniki, w której odbył się połóg.

ZOBACZ: KSIĄŻĘ GEORGE to już trzecie urodziny następcy brytyjskiego tronu. Zobaczcie jak się zmieniał [ZDJĘCIA]

Jak przystało na księcia, George podbija serca fanów iście królewskimi manierami. Zawsze jest grzeczny, a niezadowolenie wyraża jedynie zabawnymi minami, które chętnie wyłapują fotoreporterzy. Uroku z pewnością dodają mu ubranka, którymi zachwycają się młode mamy na całym świecie. Chłopiec odbiera także wykształcenie, które całkowicie różni się od tego, jakie pobierają inni.

ZOBACZ: KSIĄŻĘ GEORGE I KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE Zachwyceni pokazem lotniczym na urodzinach królowej Elżbiety II. Słodcy jak zwykle?

Książę Goerge ma zaledwie cztery latka, a podobno już umie liczyć po hiszpańsku! Jego niania pomaga mu w nauce języków, pilnuje, by jego posiłki były odpowiednio zbilansowane. Jej zadaniem jest także nauczenie księcia panowania nad emocjami, ma także poszerzać jego zainteresowania i zajmować się nim, gdy rodzice muszą pełnić obowiązki.

Kilka dni temu odbyły się urodziny księcia George’a. W naszej galerii zobaczycie najpiękniejsze zdjęcia chłopca!