Dokładnie 3 lata temu na świat przyszedł książę George i było to jedno z najważniejszych wydarzeń 2013 roku. Przyszły następca brytyjskiego tronu z miejsca podbił serca milionów fanów monarchii, nie tylko w Zjednoczonym Królestwie. Choć od dwóch lat o uwagę mediów musi walczyć z siostrą księżniczką Charlotte, to jednak jego pozycja ulubionego członka rodziny królewskiej nie jest zagrożona.

Od dnia narodzin każdy jego gest, uśmiech, nawet najmniejszy krok bacznie obserwują dziennikarze i fotoreporterzy z całego świata.  Niedawno mały książę zaczął swoją przygodę z edukacją w żłobku. Rodzice posłali go do Westacre Montessori School w Norfolk.

Przeczytaj: KSIĄŻĘ GEORGE Poszedł do żłobka! Zobaczcie, jak wyglądał pierwszego dnia szkoły! [FOTO]

Zaledwie kilka miesięcy temu mieliśmy okazję oglądać zdjęcia z wyjątkowego spotkania. Prezydent USA Barack Obama wraz z małżonką, Michelle Obamą spotkali się z księżną Kate, księciem Harrym i księciem Williamem. Nie zabrakło również najmłodszego członka rodziny królewskiej – ksiecia George;a, który przyszedł w ..szlafroku.

Przeczytaj: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM Książę George w szlafroku spotkał się z Barackiem Obamą

Dokładnie dwa tygodnie temu książę George razem ze swoimi rodzicami, księżną Catherine i księciem Williamem, wziął udział w największych na świecie pokazach lotnictwa wojskowego. Były to kolejne zdjęcia, które zachwyciły wielbicieli królewskiej rodziny.

Przeczytaj: Książę George to najsłodsze zdjęcia, jakie dziś zobaczycie. Tak chłopiec uczył się pilotować śmigłowiec

Dziś książę George kończy 3 lata. Z tej okazji najbliżsi przygotowali dla malucha worek prezentów. Jak informuje gazeta Daily Mail  mały książę otrzyma miniaturowe piłki do gry w rugby i futbol, a także wartą prawie 1,5 tysiąca złotych kolejkę elektryczną. 

Książę Karol szykuje dla wnuka mały model samochodu Aston Martin z ubiegłej epoki. Będzie to samochód wzorowany na aucie Jamesa Bonda. Najlepszy prezent maluch dostanie jednak od rodziców. Jak podaje Daily Mail będzie to szczeniak bardzo rzadkie rasy Bolonka Zwetna, za którego trzeba zwykle zapłacić około 2-3 tysięcy złotych.

Zobaczcie w naszej galerii jak zmieniał się mały następca tronu!