Książę Harry i Meghan Markle pokazali pierwsze zdjęcia ze swojej oficjalnej sesji ślubnej! Świeżo upieczona książęca para pozuje na przepięknych zdjęciach z dnia królewskiego ślubu, których autorem jest fotograf polskiego pochodzenia, Alexi Lubomirski! Na zdjęciach z młodą parą pozują też królowa Elżbieta II z mężem Filipem, książę William i Kate Middleton oraz najmłodsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej - w tym księżniczka Charlotte i książę George, dzieci Kate i Williama. Na zdjęciach z oficjalnej sesji ślubnej piękna suknia Meghan Markle marki Givenchy prezentuje się w pełnej krasie. Zobacz te wyjątkowe fotografie w naszej GALERII!

Sesja ślubna Harry'ego i Meghan

Ślubna sesja zdjęciowa księcia Harry'ego i Meghan Markle z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej wykonana została w reprezentacyjnej sali The Green Drawing Room na zamku Windsor. Sesja pary powstała w dniu ślubu, w sobotę, 19 maja. Zobacz pierwsze zdjęcia z sesji ślubnej Harry'ego i Meghan w GALERII >>

Suknia ślubna Meghan Markle to najczęściej komentowana kreacja minionego weekendu. Prosta, minimalistyczna biała suknia zachwyciła niemal wszystkich, choć zdarzyły sie też pojedyncze negatywne komentarze. W Polsce suknię ślubną Markle pochwaliły m.in. Joanna Przetakiewicz i Joanna Horodyńska, ale stylizację panny młodej skrytykowała... Izabela Janachowska. Wszystkich zaskoczyły ostre słowa organizatorki ślubów. Przesadziła?

Wystarczy jednak tylko spojrzeć na fotografie z oficjalnej sesji ślubnej księcia Harry'ego i Meghan Matrkle, by stwierdzić, że stylizacja ślubna panny młodej prezentuje się cudownie!

Meghan Markle zachwyciła także drugą suknią ślubną. Włożyła ją na przyjęcie weselne. Drugą kreacje dla księżnej Sussex zaprojektowała Brytyjka, Stella McCartney.