Książę Harry i Meghan Markle pierwszy raz publicznie razem! Jedna z najgorętszych par show-biznesu, dopiero po roku związku, postanowiła zadebiutować wspólnie podczas oficjalnego wydarzenia. Książę Harry i Meghan Markle pojawili się w poniedziałek na Invictus Games, czyli zawodach tenisowych dla weteranów wojskowych, którzy ucierpieli w walce. Do tej pory para bardzo strzegła swojej prywatności i nie dawała okazji fotoreporterom na zrobienie zdjęć, które nie byłyby robione z ukrycia. Dlaczego teraz postanowili to zmienić? Czyżby miało to świadczyć o powadze ich relacji i zbliżającym się ślubie...?

ZOBACZ TEŻ: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE Pałac Kensington potwierdza: jednak są parą!

Książę Harry ma w Wielkiej Brytanii opinię "wiecznego kawalera". Ma za sobą wiele nieudanych związków, a zagraniczne tabloidy łączyły go już m.in. z Ellie Goulding, czy Emmą Watson. Wygląda jednak na to, że 33-letni książę Harry traktuje obecny związek z Meghan Markle bardzo poważnie. Na poniedziałkowych zawodach tenisowych Invictus Games w Kanadzie, ksiażę Harry i Meghan Markle siedzieli obok siebie i bez skrępowania, okazywali sobie drobne czułości. Nie można było oprzeć się wrażeniu, że para czuje się w swoim towarzystwie niezwykle swobodnie. Po zawodach książę Harry zabrał aktorkę do restauracji, trzymając ją za rękę i nie przejmując się zdjęciami, robionymi przez paparazzi. Takich zdjęć pary jeszcze nie było!

 

Kim jest Meghan Markle - dziewczyna księcia Harry'ego?

Rachel Meghan Markle to amerykańska aktorka i działaczka na rzecz praw człowieka. Meghan Markle urodziła się i wychowała w Los Angeles. Od 2011 roku wciela się w postać Rachel Zane w serialu "Suits". Aktorkę można było też oglądać w takich filmach jak m.in. "Twój na zawsze" z Robertem Pattinsonem, komedii kryminalnej "Szefowie wrogowie" oraz dramacie "Zupełnie jak miłość" z Ashtonem Kutcherem. Meghan Markle ma na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo z Trevorem Engelsonem, z którym rozwiodła się w 2013 roku.

Czy wkrótce wyjdzie za mąż po raz drugi?