Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędą się pod koniec 2017 roku - tak uważa były już członek personelu brytyjskiej rodziny królewskiej. Kucharz Darren McGrady wywołał istną burzę, gdy podzielił się z mediami swoją opinią na temat terminu zaręczyn młodszego brata księcia Williama z jego dziewczyną z Hollywood. Znawca dworskich zwyczajów jest przekonany o tym, że Harry i Meghan nie będą chcieli, aby ogłoszenie ich zaręczyn kolidowało z innymi, dużymi rocznicami w królewskim kalendarzu na ten rok.

To jednak niejedyny powód, dla którego książę Harry chce się oświadczyć swojej wybrance w grudniu. Dzięki temu posunięciu, będzie miał pewność, że Meghan Markle otrzyma pozwolenie na spędzenie Bożego Narodzenia z nim i z resztą rodziny w wiejskiej rezydencji królewskiej w Sandringham.

ZOBACZ: Książę Harry obwinia paparazzich o śmierć Diany: "Robili jej zdjęcia, gdy jeszcze żyła!"

Meghan Markle - kim jest dziewczyna księcia Harry'ego?

Rachel Meghan Markle, bo tak brzmi pełne nazwisko przyszłej żony księcia Harry'ego, to amerykańska aktorka i działaczka na rzecz praw człowieka. Meghan Markle urodziła się i wychowała w Los Angeles. Od 2011 roku wciela się w postać Rachel Elizabeth Zane w serialu "W garniturach" (Suits). Amerykankę można było też oglądać w takich filmach jak m.in. "Twój na zawsze" z Robertem Pattinsonem, komedii kryminalnej "Szefowie wrogowie" oraz dramacie "Zupełnie jak miłość" z Ashtonem Kutcherem

Aktorka ma na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo z Trevorem Engelsonem, z którym rozwiodła się w 2013 roku. Z księciem Harrym spotyka się od 2016 roku.

Książę Harry i Meghan Markle pasują do siebie?