Wielu spodziewało się, że Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey będą mówili jedynie o tym, jak wyglądało ich życie na brytyjskim dworze. Nikt jednak nie spodziewał się, że wśród przykrych informacji padnie tak radosna nowina! Książę Harry zdradził bowiem, jakiej płci będzie drugie dziecko pary.

Drugie dziecko Harry'ego i Meghan

O tym, że Harry i Meghan będą mieli drugie dziecko, dowiedzieliśmy się w połowie lutego. Byli członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej poinformowali o tym za pośrednictwem Twittera: Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są przeszczęśliwi, spodziewając się swojego drugiego dziecka - napisał w serwisie rzecznik prasowy pary. O tym, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka powiedzieli zaś sami rodzice.

W przeciwieństwie do pierwszej ciąży, kiedy do samego rozwiązania zgadywaliśmy, jakiej płci będzie pierwsze dziecko pary, tu Meghan i Harry postanowili jeszcze bardziej zainteresować sobą widzów i wyznali to na kilkanaście tygodni przed porodem.

Drugie dziecko Harry'ego i Meghan - jaka płeć?

Już na początku rozmowy Meghan potwierdziła, że wraz z Harrym znają już płeć dziecka, ale podzielą się nią pod koniec rozmowy. I tak też się stało. Okazuje się, że niespełna dwuletni Archie Harrison będzie miał siostrę! 

Małżeństwo potwierdziło także, że dziewczynka urodzi się tego lata.

Mieć synka, a teraz córeczkę - czego można chcieć więcej? Mamy naszą rodzinę. Będzie nas czworo i nasze dwa psy - wyznał wyraźnie wzruszony książę Harry. Przeprowadzająca z parą wywiad Oprah Winfrey aż pisnęła z wrażenia!

Bardzo możliwe, że dziewczynka otrzyma imię po ukochanej matce Harry'ego. W rozmowie z Oprah Winfrey książę wiele razy wspominał nieżyjącą Dianę, więc hołd dla niej byłyby zrozumiały.