Meghan Markle i książę Harry od roku tworzą zgrane małżeństwo, a zaledwie miesiąc temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para dała synowi na imię Archie i jak mówi w wywiadach książę Harry, nie widzi poza nim świata. Jednak mało brakowało, a amerykańska aktorka nie zostałaby członkinią rodziny królewskiej. Jak bowiem donoszą zagraniczne media, Meghan Markle nie była jedyną kobietą, z którą kilka lat temu umawiał się Harry. Tuż po randce z gwiazdą, następca tronu udał się na spotkanie z piękną brytyjską modelką!

Książę Harry spotykał się jednocześnie z dwiema kobietami

Książę Harry i Meghan Markle poznali się w lipcu 2016 roku, kiedy wspólna znajoma umówiła ich na randkę w ciemno. Spotkanie miało okazać się spełnieniem marzeń amerykańskiej aktorki, która chciała poznać przystojnego i bogatego Brytyjczyka. Jak się okazuje, na początku książę Harry nie miał wcale zamiaru wiązać się z Markle, bo na oku miał inną brunetkę. Zaraz po rance z aktorką, udał się na spotkanie z Sarah Ann Macklin - modelką Burberry, która oczarowała go swoją urodą. 

" - Poznali się na prywatnej imprezie, kiedy jego relacja z Meghan dopiero zaczęła się rozwijać. Zasypywał ją wiadomościami" - mówi królewska ekspertka, Angela Levin.

Relacja księcia Harry'ego i modelki nie przetrwała jednak zbyt długo, bo para szybko zorientowała się, że do siebie nie pasuje. Jak podaje serwis Express.co.uk zdrowy tryb życia Macklin, która nie imprezuje i nie pije alkoholu sprawił, że między nią i Harry'm ostatecznie nie zaiskrzyło.

Cieszycie się, że to Meghan Markle ostatecznie została księżną Sussex?

Zdjęcia Sarah Ann Macklin obejrzycie w naszej galerii --->

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE zostanie redaktor naczelną brytyjskiego "Vogue'a"!