Brytyjskie media nie mają już wątpliwości. Wszyscy rozpisują się o tym, żeksiążę Harry i Pippa Middleton, siostra Kate Middleton, mają romans! Według mediów, para spotyka się już od trzech miesięcy, a ich relacja z dnia na dzień staje się poważniejsza!

Mówi się, że tuż po ślubie Kate Middleton z Wiliamem, Książę Harry nawiązał więź z siostrą Kate. Podobno podczas wesela księżna Kate weszła do toalety, by poprawić makijaż i przyłapała tam siostrę oraz szwagra na czułych pocałunkach!

Po tym incydencie Harry i młodsza z sióstr Middleton odsunęli się od siebie. Mówi się, że w dużej mierze była to decyzja Pippy, która bała się skandalu. By zapomnieć o Harrym, związała się z finansistą Nico Jacksonem. Harry natomiast wdawał się w romanse, z których podobno został nawet ojcem. 

Żadne z nich nie pozostało w związku dłużej i dziś magazyn "OK!" twierdzi, że Pippa Middleton miała dość samotności i... nawiązała kontakt z bratem księcia Williama! Ten podobno nie pozostał obojętny i chętnie zaprosił ją do siebie.

- Zapalił świece i włączył spokojną muzykę, którą - jak mu się wydawało - ona lubi: Adele, Ellie Goulding, Bruno Marsa. Wypili wino i zjedli makaron carbonara, który on sam przygotował -  informuje tabloid.

Świadkowie donoszą, że widzieli, jak Middleton często odwiedza księcia, a nawet zostaje u niego na noc. Para ma się ze sobą spotykać od trzech miesięcy.

Czy faktycznie między księciem Harrym i Pippą Middleton rodzi się głębsze uczucie, a może to tylko przyjaźń?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Książę Harry - Wzruszająco wspomina zmarłą księżną Dianę: "Tej pustki nie da się niczym wypełnić"