Książę Harry i Meghan Markle zaręczeni! Wiadomość opublikował dziś oficjalnie Pałac Kensington. Książę Harry (33), syn księcia Karola i księżnej Diany, poślubi 36-letnią amerykańską aktorkę i modelkę już wiosną przyszłego roku!. Niedawno poinformowały o tym brytyjskie media. Markle jest po rozwodzie więc zgodę na ponowny ślub będzie musiała otrzymać... od samej królowej Elżbiety II. Już wiadomo, że nie będzie z tym problemu i rodzina Windsorów jest gotowa na przyjęcie nowej członkini do swojego klanu. Choć o zaręczynach Harry'ego i Meghan plotkowano od miesięcy, dopiero w poniedziałek, 27 listopada, oficjalnie podano, że para weźmie ślub. Obecnie Meghan Markle jest jedną z najczęściej wyszukiwanych osób w światowym Google. A więc kim jest przyszła żona księcia Harry'ego? Dowiedz się!

Kim jest Meghan Markle

Książę Harry oświadczył się swojej dziewczynie Meghan Markle i został przyjęty! Jak donoszą angielskie media, para pobierze się już wiosną przyszłego roku. A jak się poznali? Młodszy syn księcia Karola i księżnej Diany oraz amerykańska aktorka wpadli na siebie podczas oficjalnej wizyty Harry'ego w Toronto.Niedługo po niej Meghan poleciała do Londynu, o czym na bieżąco informowała na swoim Instagramie. Czy to właśnie wtedy odwiedziła księcia i ulegał jego czarowi? Najprawdopodobniej! Meghan Markle ma 36 lat, jest modelką i aktorką, która największą popularność zdobyła dzięki serialowi Suits, znanemu w Polsce po tytułem W garniturach. W tej amerykańskiej produkcji Markle wciela się w postać początkujące pani adwokat - Rachel Zane. W 2010 roku zagrała u boku Roberta Pattinsona w dramacie "Twój na zawsze". Grała też epizodyczne role w serialach "90210" i "Bez śladu".

ZOBACZ, jak mieszka narzeczona księcia Harry'ego, Meghan Markle>>

Meghan Markle w 2011 roku wzięła ślub z producentem filmowym Trevorem Engelsonem. Małżeństwo przetrwało tylko 2 lata. Nie mieli dzieci. Według części Brytyjczyków to, że książę Harry ożeni się z rozwódką, a do tego z Amerykanką, to skandal. Na szczęście babcia księcia, królowa Elżbieta II, okazała się być zdecydowanie bardziej postępowa i wyraziła zgodę na ślub wnuka.

Odkąd podano publicznie do wiadomości, że Meghan Markle i książę Harry są parą, Amerykanka stała się celem mediów plotkarskich za oceanem i w Europie. Dlatego też Pałac Kensington wydał oświadczenie z prośbą o uszanowanie jej prywatności. Cóż, dziś, gdy ogłoszono zaręczyny Meghan i księcia Harry'ego, o prywatności nie będzie mowy! W końcu księżna Diana była najczęściej fotografowaną kobietą na świecie, a księżna Kate idzie w jej ślady... Czy podobnie będzie i z Meghan?