Narodziny w rodzinie królewskiej Windsorów to jedno z najważniejszych wydarzeń na całym świecie. Od momentu, kiedy do sieci trafiła informacja, że księżna Kate jest w drugiej ciąży, miliardy ludzi dosłownie oszalało z radości.

Co więc jeśli okaże się, że niebawem królewska rodzina będzie być może większa o jeszcze jednego członka?

Jak podają zagraniczne media książę Harry wyznał w najnowszym wywiadzie, że pragnie się w końcu ustatkować, a także marzy aby mieć... potomka! Zauroczony maleńką księżniczką Charlotte poczuł instynkt tacierzyński.

-Oczywiście, że chciałbym już teraz mieć dzieci, ale wiem, że to proces, przez który trzeba przejść - mówi książę Harry w wywiadzie dla Britain's Sky News.

Mamy dobrą wiadomość dla pań. Książę Walii w czerwcu tego roku odchodzi z wojska. Jak jeszcze zdradził w ostatniej rozmowie, chce zająć się teraz działalnością charytatywną i skupić się na rodzinie. Pragnie w końcu znaleźć partnerkę na całe życie, a następnie starać się o własne dziecko!

Pozostaje nam tylko trzymać kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem księcia Harrego i żeby znalazł w końcu miłość na całe życie.

Drogie panie do dzieła! Książę szuka swojej księżniczki!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Książę Harry - Nauczy bratanka "dobrze się zabawić"!