Spekulacjom na temat przyszłości Harry'ego i Meghan nie ma końca. Podczas gdy fani pary zastanawiają się, dokąd zawiedzie ich ulubieńców kontrowersyjna decyzja o opuszczeniu rodziny królewskiej, sami zainteresowani cieszą się życiem. Na profilu instagramowym Sussex Royal pojawił się krótki filmik, na którym książę Harry znajduje się w studio nagraniowym z Jonem Bon Jovim!

Książę Harry zaczyna karierę muzyczną?

Do spotkania, które za moment będzie można z pewnością nazwać historycznym, doszło w studio Abbey Road. Harry rozpoczął przygotowania do nagrania charytatywnego singla z legendarnym rockmanem dla swojej fundacji Invictus Games. To w tym samym miejscu swoją muzykę rejestrował zespół The Beatles.

Harry przyleciał do Wielkiej Brytanii, by dokończyć swoje zobowiązania wobec rodziny królewskiej. Te będą prawdopodobnie jego ostatnimi jako księcia. To podczas swojej wizyty na Wyspach spotkał się z muzykiem. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi widać jego zadowolenie i spokój. Jak donoszą brytyjskie media, Harry miał podobno zakazać zwracać się do siebie per "książę" delegatom, z którymi się spotkał.

Jesteście ciekawi jakim wokalistą jest Harry?