Książe Harry przyleciał do Kanady. Sussex wylądował na lotnisku w Vancouver około godziny 8 rano czasu polskiego. Za oceanem od 10 stycznia przebywa jego żona, Meghan Markle i ich 8-miesięczny synek, Archie. Książęca para po tym jak oficjalnie odejdzie z brytyjskiej rodziny królewskiej, planuje przeprowadzkę do Kanady i żyć na własny rachunek. Jak informują media, wnuk Elżbiety II wraz ze swoją małżonką wybrali już luksusową rezydencję, w której niebawem mają zamieszkać. 

Meghan Markle i książe Harry w Kanadzie 

Książe Harry dołączył do Meghan Markle i ich synka, Archiego, którzy od prawie dwóch tygodni przebywają w Kandzie. Przed wyjazdem do Vancouver, Harry wraz z brytyjskim premierem, Borisem Johnsonem, wziął udział w szczycie inwestycyjnym Wielka Brytania - Afryka. Książę zachęcał do inwestycji na kontynencie afrykańskim po tym, jak Zjednoczone Królestwo opuści struktury Unii Europejskiej. 

Zdjęcia księcia Harry'ego z lotniska w Vancouver znajdziecie w naszej GALERII >>

W państwie klonowego liścia Sussexowie spędzili ostatnie Święta Bożego Narodzenia w towarzystwie matki Markle, Dorii Ragland. Według medialnych doniesień, książęca para już niebawem zamieszka w wartej ponad 30 milionów dolarów willi na zachodnim wybrzeżu Kanady. W Vancouver od 10 stycznia przebywa księżna Meghan, która opuściła kraj swojego męża po tym jak wspólnie ogłosili, że odchodzą z rodziny królewskiej. Paparazzi sfotografowali Meghan podczas spaceru z synkiem Archiem i psami, które prowadziła na smyczy. Żona księcia Harry'ego spacerowała w towarzystwie ochroniarzy. W sieci od razu pojawiły się komentarze, że księżna wygląda na bardzo szczęśliwą i zrelaksowaną. Na Wyspach była ciągle krytykowana za łamanie królewskiego protokołu i musiała zmierzyć się wielokrotnie z medialną nagonką w stosunku do swojej osoby za każdą, nawet niewielką wpadkę. 

Przypomnijmy, Meghan Markle i książę Harry w wydanym 8 stycznia oświadczeniu, ogłosili, że chcą odsunąć się od rodziny królewskiej i uniezależnić się finansowo. Oprócz tego planują wyprowadzić się z Wielkiej Brytanii. 

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle i książę Harry: ujawniono, kim są rodzice chrzestni Archiego. Duża niespodzianka!

Filmik ze spaceru Meghan Markle znajdziecie poniżej: