Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się! Długo oczekiwana przez Brytyjczyków chwila, podobno nastąpiła już... kilka tygodni temu, ale do tej pory była trzymana w tajemnicy. Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się na początku listopada w Londynie. Jednak dopiero dziś, informacja o zaręczynach pary, została podana do wiadomości publicznej. Pałac Kensington opublikował szczęśliwe nowiny na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. Książę Harry już poinformował o wielkim wydarzeniu królową oraz najbliższych członków rodziny królewskiej. Kiedy możemy spodziewać się ślubu?

Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się!

Książę Harry i Meghan Markle planują ślub wiosną 2018 roku. Natomiast jeszcze dzisiaj po południu, nowo zaręczona para weźmie udział w sesji zdjęciowej w Pałacu Kensington. Wieczorem książę Harry i Meghan Markle udzielą również wywiadu na żywo w brytyjskiej telewizji. Zaręczyny pary skomentowali już Kate Middleton i książę William:

"Bardzo cieszymy się z powody Harry'ego i Meghan. Wspaniale było poznawać Meghan i widzieć jak ona i książę są razem szczęśliwi" - napisali na Twitterze.

Serdecznie gratulujemy!