Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się?! Australijski magazyn New Idea wywołał poruszenie na skalę światową artykułem na temat rozstania księcia Karola (70) i Camilli Parker-Bowles (71). Według informacji magazynu, księżna Kornwalii od tygodni nie pojawia się na żadnych oficjalnych wydarzeniach z powodu kryzysu w małżeństwie. Księżna pojawiła się w listopadzie na 70. urodzinach księcia Karola i to jedynie dzięki namowom księżnej Elżbiety. Zabrakło jej jednak na świątecznym królewskim obiedzie w pałacu, czy na ślubie księżniczki Eugenii. Powołując się na anonimowe źródło bliskie rodzinie królewskiej, australijscy redaktorzy twierdzą, że to wszystko dlatego, że małżeństwo księcia Karola i Camilli zakończyło się, a para wkrótce ogłosi rozwód. Książę Karol i księżna Camilla podobno podpisali już papiery rozwodowe i w zasadzie prawie nie widują się od kilku miesięcy.

Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się?!

Książę Karol i księżna Camilla poznali się w 1970 roku na meczu polo, kiedy obydwoje mieli niewiele ponad 20 lat. Następca brytyjskiego tronu i wysoka blondynka żyjąca w przyjaźni z rodziną królewską od razu przypadli sobie do gustu. Jednak ich historia miłosna zaprowadziła ich przed ołtarz dopiero 35 lat później. W międzyczasie obydwoje poślubili innych wybranków (Camilla - Andrew Parker'a Bowles'a, Karol - księżną Dianę), nadal jednak ze sobą romansując i skazując się na krytykę ze strony angielskiego społeczeństwa. Camilla zakończyła małżeństwo z Andrew Parker'em Bowles'em w 1995 roku, a związek Karola i Diany rozpadł się rok później.

Książę Karol i Camilla Parker Bowles pobrali się 9 kwietnia 2005 roku. Czyżby teraz, po 13 latach małżeństwa naprawdę postanowili się rozstać? Jak na razie pałac nie odniósł się do krążących plotek.

ZOBACZ TEŻ: KSIĄŻĘ KAROL I KSIĘŻNA CAMILLA obchodzą 12. rocznicę ślubu. Oto historia ich miłości