Z okazji 2. urodzin małego Louisa, najmłodszego synka Kate Middleton i księcia Williama, Pałac Kensington opublikował nowe zdjęcia chłopca. Co ciekawe, sesję swojemu synkowi wykonała sama mama, księżna Kate. Trzeba przyznać - od malca nie da się oderwać wzroku!

Książę Louis kończy 2 lata

Na instagramowym profilu Pałacu Kensington  pojawiły się nowe zdjęcia kończącego 2 lata Louisa. Widzimy na nich roześmianego chłopca ubrudzonego tęczową farbką. Fotografie wykonała sama księżna Cambridge. Przypomnijmy, że Kate Middleton jest patronką Królewskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.  Podobnie jak inne dzieci z Wielkiej Brytanii, solenizant malował tęczowy plakat w hołdzie National Health Service, czyli brytyjskiej służbie zdrowia, która toczy obecnie walkę z pandemią koronawirusa. Kolorowe plakaty na ulicach Wielkiej Brytanii mają symbolizować nadzieję.

Książę Louis jest najmłodszym dzieckiem Kate i Williama. Chłopiec jest  piąty w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Fani już podzielili się co do tego, do kogo Louis jest bardziej podobny:

Wygląda jak ojciec Kate, Michael Middleton! - napisał jeden z komentujących. Wykapana mama - pisze ktoś jeszcze. Gdzie ten czas tak szybko zleciał? Przypomina Williama - pisze z kolei internautka.

Faktycznie wygląda jak mini wersja mamy?