Książę Louis zadebiutował na okładce poczytnego pisma. Najmłodszy syn Kate Middleton i księcia Williama wystąpił w przepięknej sesji zdjęciowej dla "The Sunday Times Magazine" z okazji 70. urodzin swojego dziadka, księcia Karola. Dziennikarze i internauci od razu zaczęli komentować, że przyszły król Anglii na zdjęciach z wnukiem wygląda jak typowy szczęśliwy dziadek, który czule spogląda na swojego potomka. Królewskiemu fotografowi udało się też podczas sesji zdjęciowej uchwycić bardzo zabawny moment, gdy niesforny Louis złapał za twarz księcia Karola podczas pozowania do grupowego zdjęcia. Na rodzinnej fotografii znaleźli się też Camilla Parker-Bowles, William i Kate z księciem Georgem i księżniczką Charlotte oraz książę Harry i ciężarna Meghan Markle.

Louis i Karol na okładce The Sunday Times Magazine

Zobacz zdjęcia księcia Karola i księcia Louisa oraz pozostałych członków brytyjskiej rodziny królewskiej z ekskluzywnej sesji dla "The Sunday Times Magazine" w naszej GALERII >>

Książę Louis przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku. Przypomnijmy, że Ludwik z Cambridge jest piątą osobą w kolejce do brytyjskiego tronu, po swoim dziadku, ojcu, bracie i siostrze.